10000PSI Muaj Pipeline Tu Hydro Blasting Tshuab
Tus nqi siab: 70Mpa / 700bar / 10000psi
Dej Flow: 70l / min
Tsav tsheb cav: 145KW, 6- lub tog raj kheej
Lub cev muaj zog hluav taws xob: 115KW, 380V / 50Hz, 3 theem
Xa kev nug
Khoom Taw qhia
Cov khoom lag luam
Kev lag luam tshuab ntxhua khaub ncaws hydro blasting machine tau dav siv nyob rau hauv ntau cov chaw muaj roj av, tshuaj ntsuab, thiab khoom noj kom tau raws li kev lag luam sib txawv rau kev tu raj. Kev kub siab ntawm 10000psi tuaj yeem tsim kev cuam tshuam muaj zog muaj zog, xeb yooj yim, thiab lwm yam txuas rau phab ntsa sab hauv ntawm lub raj dej sab hauv. Txawm tias cov tawv tawv tau sib sau ntev ntev tuaj yeem raug tshem tawm kom ntseeg tau tias sab hauv phab ntsa ntawm lub raj xa dej mus txog qhov kev nyiam huv.
Kev sib pauv 10000psi Kev hloov cua sov tu hydro blasting tshuab rau ntau yam kev tu huv si hauv ntau yam lag luam vim nws lub peev xwm siab. Cov cuab yeej siv tau zoo ntxuav cov tshuab, khoom siv thiab cov roj teeb, roj thiab roj paug thiab lwm yam paug los ntawm nplaim. Nws npaj saum npoo rau kev kho ntxiv xws li coating lossis pleev xim los ntawm kev tshem cov xeb, nplai, qub txheej ci thiab cov xim saum npoo av.
Cov Khoom Tseem Ceeb Technologies
hydro jetting machine8
01.
Lub ntsiab fetures
1. Rau lub tshuab, twj tso kua mis siv cov tech. ntawm lub teb chaws Yelemees Kamat.
2. Siab yog ruaj khov thiab txhim khu kev qha, yooj yim kho.
3. Nws tau teeb tsa nrog lub tswb ceeb siab thiab lub tswb kub siab rau kev txuag dej.
4. Cov Phom Siab Muaj Siab Yog Siv Cov Khoom Siv Hlau Stainless Hlau, Max Siab 1500Bar
7. Nrog lub tswb ceeb siab thiab lub tswb kub siab rau kev txuag dej.
hydro blasting machine8
Khoom Paub meej
hydro blasting machine9
Log rau qhov yooj yim mus ncig
hydro blasting machine11
lub cav diesel
hydro blasting machine910
Peb Lub Zog Pom
Kev sib piv
hydro blasting machine12
Ua kom sov ua kom muaj cua sov
hydro blasting machine13
Muaj Yeeb Nkab Tu
hydro blasting machine14
Muaj Yeeb Nkab Tu
22000PSI Hydro Blasting Tshuab Capability:
Phau 22000psi Hydro Jetting Tshuab muaj lub peev xwm siab siab thiab tuaj yeem siv rau ntau yam kev tu huv si thoob plaws kev lag luam. Ib co kev siv daim ntaub ntawv ntxuav tau xws li:
  • Jack carice thiab Thawv Dej Tiav Dej Txiag
  • Kev tu vaj tse
Cov khoom tsis muaj
Tus qauv
Gyb -3 700 / 70
Twj Tawm
366 rpm
Kev Kub Siab Twj
Laug CHIPLE Plunger twj tso kua mis
Tso lub taub hau taub hau: Steelss steel
Plunger Cov Khoom Siv: Stainless Hlau
Twj Tso Tawm: 405RPM
Plunger Tshuag: 95mm
Tus nqi siab
700 bar / 10000 psi
Dej ntws
70 L / min
Plunger dia.
30mm
Lub Cev Hluav Taws Xob Tsav Tsheb Hluav Taws Xob
115KW, 3Phuas, 380V / 50Hz lossis 440V / 60Hz
Diesel Lub Cav Tsav
145kw, {6- lub tog raj kheej
Cov Khoom Siv
2. Yeeb nkab ntsuam xyuas siab, valve / hose siab ntsuas, hilro siab kuaj, thiab lwm yam
3. Dej txhaj
4. Maas Cog Yeeb Nkab Tu, Roj Teeb Tawm Ntawm Cov Khoom Siv Sab Nraud, Fouling Txheej Tshem Tawm
9.machine tsim cog, ntim / yeeb nkab / tank / xeb / oxide tawv nqaij tu ...
Cov Neeg Siv Khoom
hydro blasting machine15
Cov Tsheb Raug Tsheb
hydro blasting machine16
Cov Tsheb Raug Tsheb
hydro jetting machine 14
hydro blasting machine18
hydro blasting machine19
hydro blasting machine20
Tuam txhab tau
manufacturer of high pressure cleaning machine
Advanced Technology
Peb ua haujlwm ze nrog Kamat, tus thawj coj ntiaj teb hauv kev tu lub tshuab kev lag luam ntawm 3000bar, uas tam sim no yog lub siab kub siab tshaj plaws hauv ntiaj teb.
Ruaj khov thiab muaj kev nyab xeeb
03
Zoo heev Zoo
04
KEV PAB CUAM
Ntim & Xa Khoom
1. Packing: Plywood Packing
2. Shipping Txoj Kev: Qhia xa los ntawm hiav txwv
hydro blasting machine21
hydro blasting machine22
Cov FAQ
Q: 1. Koj puas yog koj lub tuam txhab ua lag luam lossis cov chaw tsim khoom?
Q: 2. Yuav ua li cas xaiv cov qauv haum?
Q: 3. Dab tsi ntawm lub cav peb tuaj yeem xaiv?
Q: 4. Koj lub warranty yog dab tsi?
A: Warranty yog ib xyoos.
Q: 5. Ntev npaum li cas koj lub sijhawm khoom xa tuaj?
Q: 6. Koj cov nqe lus them nqi dab tsi?
Q: 7. Qhov twg yog koj chaw nres nkoj shipping?
Q: 8. Dab tsi yog txoj kev thauj khoom?
Cim npe nrov: 10000PSI Kev ntxuav tsheb Hydro Blasting tshuab, Tuam Tshoj 10000psi Industrial pipeline tu hydro tshuab blasting tshuab cov khoom siv, Hoobkas